Půjčka do 60 minut na účtě

Pokud máte Českou spořitelnu, ČSOB, FIO, GE Money Bank, Komerční banku, Poštovní spořitelnu nebo Raiffeisenbank.

Bez potvrzení příjmů

Na novou sms půjčku nepotřebujete ani doložení příjmu. Stačí vyplnit pečlivě formulář a peníze máte za hodinu na účtě.

Porovnání půjček vám pomůže získat nejvýhodnější nabídku

Při dnešní pestré nabídce bankovních i nebankovních půjček není jednoduché si vybrat tu nejlepší. Každý posuzujeme výhodnost půjčky velmi individuálně dle svých hodnot. Porovnání půjček vám s výběrem pomůže vybrat podle sazby RPSN, úroků, poplatků, výši splátky, apod.

Cofidis půjčky bez registru jsou správnou volbou

S výběrem Cofidis půjčky bez registru rozhodně nešlápnete vedle. Ideální je tento produkt pro partery, kteří si požádají o úvěr až do 500 000 Kč s výhodným úrokem 6,9%. Každý zákazník si může půjčit bez kontroly registru, příjem se dokládá jen na vyžádání. Pokud využíváte pro vyhledání půjčky porovnání půjček, pak vidíte, že je Cofidis mezi nejoblíbenějšími a nejvýhodnějšími půjčkami. Jde o velmi spolehlivou půjčku.

Smart půjčka, chytrá půjčka všem

Další výhodnou nabídkou je Smart půjčka, která vám nabídne peníze v hotovosti na ruku po podpisu smlouvy. Peníze vám jsou vyplaceny u vás doma. Na rozdíl od Cofidis půjčky bez registru je půjčka méně náročná na posouzení žadatele, peníze obdržíte i o víkendech a smlouvu si přečtete v klidu svého domova.

Smart půjčka je poskytována bez kontroly registrů a dokládání příjmů. Půjčit si lze až 70 000 Kč v hotovosti. Zákazník dostane nízké měsíční splátky. K získání půjčky není nutné mít bankovní účet nebo potvrzení o příjmu. Schvalovatelnost se pohybuje okolo 80%, což je velmi vysoké procento. Šanci získat půjčku má tedy i problémový zákazník. Podat žádost o půjčku můžete online i telefonicky. Následně vás kontaktuje konkrétní obchodní zástupce, který s vámi projedná celou žádost o půjčku a vše potřené. Splátky lze rozložit na 13 a 16 měsíců. Půjčku můžete splatit předčasně. Velmi oblíbená je mezi rodiči na mateřské, OSVČ i seniory. Konkrétní nabídku získáte od obchodního zástupce na osobní schůzce.